WeCreativez WhatsApp Support
Tezcim.com & Huzur Cilt Evi
Merhaba, Bize Whatsapp \'dan Yazın.

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Tezcim.com & Huzur Cilt Evi

2005 yılından bu yana Huzur Cilt Evi olarak hizmet vermekteyiz. 13 yıla aşkın geçmişimize 28 bine yakın Yüksek Lisans Tezi, Doktora Tezi, Uzmanlık Tezi ile Staj ve Proje dosyalarının düzeltmesini yaparak basım, ciltleme ve ön kapak tasarım işlemlerini yapmış bulunmaktayız. Profesyönel ekibimiz ve kaliteli işçilik sunacak makina ve teçhizata sahip olmanın ayrıcalığı ile Malatya ilinden tüm Türkiye ‘ye hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun dokümantasyon çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren,değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.

Vizyonumuz

Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon ve ciltleme sektöründe lider olmak.